CNC-WAP

ul. Okulickiego 38

38-500 Sanok

2007-2024 CNC-WAP.COM

Instagram CNC-WAP
YouTube CNC-WAP
Facebook CNC-WAP

CCX

WAPeDu to oprogramowanie edukacyjne pozwalające na symulację pracy 4 wirtualnych robotów. Nasz symulator umożliwia eksperymentowanie z różnymi rodzajami robotów i kinematyką, co pozwala na praktyczne zrozumienie zagadnień związanych z robotyką. Mamy możliwość manualnego sterowania robotem, zapisywania poszczególnych kroków pracy w jeden program.

Program jest bardzo intuicyjny i nie wymaga zaawansowanej wiedzy do obsługi i może być znakomitym uzupełnieniem zajęć z informatyki, techniki, mechaniki, mechatroniki, oraz matematyki i fizyki. Symulator jest również kompatybilny z naszymi zestawami edukacyjnymi, dzięki którym możemy przenieść zaprogramowane wirtualnie ruchy robota do świata rzeczywistego.

Nauka robotyki wspiera rozwijanie kompetencji z zakresu nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki.

Symulator robotyki rozwija umiejętności programowania, myślenia krytycznego i rozwiązywania problemów, które są kluczowe w dzisiejszym świecie technologicznym.

Nasz symulator zachęca uczniów i studentów do tworzenia i testowania własnych projektów robotów, co rozwija ich kreatywne umiejętności.

Uczniowie, którzy zdobywają doświadczenie w robotyce, mają większe szanse na przyszłe kariery w dziedzinach technicznych i inżynieryjnych.

 

Wersja demonstracyjna

 

Instrukcja obsługi

 

User manual

 

WAPeDu
09 października 2023